Pewnie zauważyliście, że na opakowaniach produktów TIVO widnieje logo pewnej fundacji. Pozwólcie, że powiemy Wam coś więcej o Azylu dla Królików.

Działalność Azylu na rzecz potrzebujących zwierząt sięga roku 2007, sam Azyl powstał w roku 2012. My jesteśmy związani z tym miejscem  właśnie od roku 2012, kiedy do naszej rodziny dołączył Vox. Boniek również pochodzi z tego samego miejsca.

Azyl mieści się przy toruńskim Schronisku dla Zwierząt i jest miejscem, gdzie bezdomne i potrzebujące króliki znajdują swoją bezpieczną przystań. Był pierwszym takim ośrodkiem w Polsce, zajmującym się wyłącznie uszatymi stworzeniami. Od stycznia 2013 roku funkcjonuje Fundacja Azyl Dla Królików wpisana do KRS pod numerem 0000447933. Od początku swojego istnienia Azyl przyjął pod swoje skrzydła już ponad 1 tys. królików.

Azyl dla Królików w Toruniu powstał oraz funkcjonuje wyłącznie dzięki środkom przekazywanym na ten cel przez prywatnych darczyńców i nie jest dofinansowywany ze źródeł takich jak dotacje. My pomagamy Azylowi w zakresie dostarczania jego podopiecznym ziół i przysmaków.

Serdecznie zapraszamy na stronę internetową Azylu: www.azyl.torun.pl. Być może zakochacie się w jakimś uszatym po uszy i podarujecie mu dom?